Модельный ряд Volkswagen

Отзыв о Volkswagen Golf 2012 года

Автомобиль: Volkswagen Golf 5-ти дверный 2012 г.в., хэтчбек, механическая коробка передач, Передний привод , пробег - 60000 км, двигатель - 1.4 turbo бензин, комплектация - Тредлай + опції
Автор: Василь (Украина, Львов)   14.08.2013

Добрий день. Купив авто трохи більше 1 року назат на днях зробив планове ТО-4 60 тис км. Шо я можк сказати двигун 1.4 тси просто супер краще ніж 1.6 МПІ економичний + потужний. На 15 тис км масло не доливаю тільки від заміни до заміни рівень падае з максимум до трохи більше ніж середида виходить десь 300 грам на 15 тис. Розхід палива траса до 100 км 5 л місто 7.0 -7.5 а так на баку розхід у мене 5.5-5.8 ну я більше іжу за містом ніж в місті. Салон після 60 тис тихий скрипів й шумів не має як на новому авто. Ходова теж супер нічого не міняв і не стучить нічого. Які є мінуси 1.4 тсі так зимою в холода погано прогрівається якшо стоіш на місці у мене проблем немає так як у мене з ранку дорога на роботу не через місто я завожу 2-5 мин прогріваю а через 5 хв ізди авто прогріте на ходу прогрівається нормально. Якшо будуть питання питайте мене. Автомобілем задоволений якшо буду міняти то на ТІГУАН або СС.

Плюсы автомобиля: авто 5 +

Минусы автомобиля: Прогрів двигуна коли стоіш.

Совет покупателю: Реально коли ти купуєш авто німецьке воно коштує дорожче ніж корея-японія автопром ну після покупки ти розумієш за шо ти платиш авто реально коштує своїх грошей.

Тест-драйв Volkswagen Golf: Golf VI глазами женщины и мужчины
Golf VI глазами женщины и мужчины

Еще совсем недавно я восхищалась красотой и качеством 4-го поколения Golf - частенько они попадались на улице. Оглядываясь назад, кажется, что пятого поколения как будто и не было, а на пороге уже стоит абсолютно новый Гольф 6.

Продажа б/у Golf

Volkswagen Golf 2007 Volkswagen Golf 5.600$ 2007 219.000 км