Модельный ряд Volkswagen

Отзыв о Volkswagen Golf 2012 года

Автомобиль: Volkswagen Golf 5-ти дверный 2012 г.в., хэтчбек, роботизированная с 2 сцеплениями коробка передач, Передний привод , пробег - 15120 км, двигатель - 1.4 бензин, комплектация - Team з дод. опціями
Автор: Ярослав (Украина, Киев)   28.11.2012

Купив свій гольф менше року назад, обирав серед ситроєн ц 4, форд фокус... Гольф економніший, швидший, комфортніший... але дорожчий. Спочатку все супер, комплектація класна. Але поті зявився якись стук у лівій середній стойці біля водія, а недавно і в багажнику... Просто бісить( До цього всі машини були б/в. Думав куплю нову машину із салону, все буде класно.. ще й фольц... незнаю, може це мені так не підфортило... поїду на сервіс, думаю допоможуть...

Плюсы автомобиля: Динаміка (особливо в режимі спорт), економічний (в мене по пробках 7.4 не більше).

Минусы автомобиля: Якість салону (незрозумілі звуки на мілких нерівностях та горбах).

Совет покупателю: Кращий серед конкурентів, але якби не ці ЗВУКИ!

Vasja5140

Щодо звука в стійці потрібно змазати замок це віднього шум й просиліконити уплотнітелі. перевірино!

Ярослав Муштін

(Кращий серед конкурентів, але якби не ці ЗВУКИ!) доповню свій відклик... Поїхав на СТО смазали, підтягнули замок.... все пропало!) Машина просто БОМБА!

Vasja5140

навіщо СТО купи селікон безцвітну смазку Ликви Моли и для замку билу смазку для петлив Ликви Моли й все пропаде. в самого перви 6 мис було ок даля почалися звуки й 4 мис незнав в чому проблема думав це ремень в салони зараз змазав й все ок вже 2 мис

Ярослав Муштін

Я купував іншу змазку, німецьку... не допомагало(

Тест-драйв Volkswagen Golf: Загадай желание!
Загадай желание!

В результате кропотливой работы колесную базу оставили прежней (2578 мм), на 12 мм укоротили передний свес и чуть удлинили задний. За счет этого VW Golf VI стал динамичнее и стремительнее предшественника.

Продажа б/у Golf

Volkswagen Golf 2007 Volkswagen Golf 5.600$ 2007 219.000 км