Модельный ряд Volkswagen

Отзыв о Volkswagen Golf 2012 года

Автомобиль: Volkswagen Golf 5-ти дверный 2012 г.в., хэтчбек, механическая коробка передач, Передний привод , пробег - 97000 км, двигатель - 1.4 turbo бензин, комплектация - Тредлайн + опции
Автор: Василь (Украина, Львов)   23.05.2014

Доброго дня. Користуюся даним авто майже 2 роки пробіг 97тис км і що я можу сказати за цей пробіг. Замінив задні сайлент блоки в 92 тис км коштували 90 гривень 2 шт + і замінив колодки 94 тис км датчик ізноса не загорався але вирішив замінити а ще такожпередні дворніки (оригінал 620 гривень). Ну, масла фільтра це зрозуміло. А так жодної поломки зборка на вищому рівні хотів би я побачити якесь корейське авто щоб ща 97 тис витримало без ремонтів. Розхід палива на баку в районі 6л на повному баці 1000 км можна проіхати (бак 64 л реально) всі бояться ТСІ я вам скажу що якшо ззапрвляти якісне паливо й мастило то двигун ГУД. ВОбще аувто супер на далі буду вибирати авто тільки фольцваген груп. Дякую є питання звертайтесь.

balzak

Василь VW Golf непогане авто, але відносно надійності корейців я б не був так категоричний. В особистому розпорядженні новий з салону та по сьогоднішній час Chevrolet Lacetti седан 2004 р.в. 1,8 л. на газу. Загальний пробіг на сьогодняшній день складає 205 000 км. До ста тисяч км. по ходовій замінив тільки передні колодки та стійки поперечного стабілізатора і все. Стосовно замін після ста тисяч, то це всі розхідники яким приходить свій ЧАС. Машині вже 10 років і по сьогоднішній день немає натяку на корозію кузова. При всьому цьому ,авто практично кожен день в їзді, і повірте на слово, досить серйозно отримує під хвіст.

Не в обіду но якщо порівнювати корейців с німцями то це консервні банки на колесах.

andrei_dn777

сравнил автомобиль с игрушкой

balzak

Каждый кулик хвалит свое болото

Dancer79

Сравнивать корею и немцев некорректно,имею опыт эксплуатации обоих.

balzak

Ребята вы хоть вникаете в то, что пишите. Вопрос не в том, что круче банан или яблоко. Автор данного объявления написал, цитата: *А так жодної поломки зборка на вищому рівні хотів би я побачити якесь корейське авто щоб ща 97 тис витримало без ремонтів.* Был приведен пример из реальной жизненной эксплуатации корейского авто и все, ни о каком сравнении речь не идет. Не стоит ставить крест на любом автомобилестроении и сбивать с толку людей которые читают и интересуются автомобилями. Каждый выбирает и ездит в первую очередь по своим возможностям, ну а потом уже по вкусам.

Тест-драйв Volkswagen Golf: Надежность uber alles
Надежность uber alles

25 июня 2009 года состоялась презентация нового поколения автомобиля, давшего название целому классу. Речь идет о модели Golf концерна Volkswagen.

Продажа б/у Golf

Volkswagen Golf 2018 Volkswagen Golf 13.900$ 2018 116.000 км